Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Vajnorská 158, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho konštrukčného tímu si k sebe hľadáme ďalšieho zodpovedného a priateľského kolegu. Pokojne sa prihlás, aj keď nemáš ešte skúsenosti. Radi ti všetko vysvetlíme a postupne sa z teba stane samostatný odborník. Máš vyššie ambície? Môžeš postúpiť aj na zástupcu vedúceho oddelenia.

Aká bude tvoja pracovná náplň?

- budeš navrhovať konštrukčné uzly pre CNC rezacie stroje a ich príslušenstvo (predovšetkým rezanie laserom a vodným lúčom) pre zákazníkov po celom svete
- budeš tvoriť 3D modely a výkresovú dokumentáciu v programe Solid Works
- budeš sa spolupodieľať na navrhovaní oceľových zváraných konštrukcií a ohýbaných plechových dieloch.

Zamestnanecké výhody, benefity
- môžeš pracovať pre stabilnú spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou (získali sme aj ocenenie podnikateľ roka 2014)
- ak si rád privstaneš alebo prispíš nevadí, ponúkame ti flexibilnú pracovnú dobu
- nadčasy sa preplácajú, prípadne si môžeš vybrať aj čerpanie náhradného voľna
- ponúkame ti 2 dni dovolenky naviac
- stravné lístky dostaneš v hodnote nad rámec zákona
- stretávame sa na rôznych team buildingových akciách :-)

Informácie o výberovom konaní
Ceníme si všetky reakcie na pozíciu, kontaktovať budeme vybraných kandidátov, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
elektrotechnické alebo strojárske vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe
1

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • ovládanie 3D softvéru podmienkou, Solid Works výhodou
  • anglický prípadne nemecký jazyk výhodou
  • samostatnosť
  • zodpovedný prístup
  • ochota odborne rásť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1150-1400 EUR brutto (v závislosti od skúseností)

Ak ťa táto ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám životopis na kariera@microstep.sk

alebo vyplňte online formulár:

Kariérny formulár

Pozícia:
Meno:
Priezvisko:
Telefón:

Príloha: (word, pdf)
Dokument:

Poznámka:

V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, dávam týmto svoj súhlas spoločnosti MicroStep, spol. s r.o. na spracovanie mojich osobných údajov uvedených v životopise a v doplňujúcej dokumentácii, ktoré boli získané za účelom získania zamestnania. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov.

Súhlas poskytujem na dobu 3 rokov odo dňa doručenia môjho životopisu – do písomného odvolania. Prehlasujem, že mnou uvedené údaje sú pravdivé.

Beriem na vedomie, že kedykoľvek môžem požiadať Spoločnosť o zmazanie alebo úpravu údajov.