Montážnik v strojárskej výrobe-pobočka Partizánske

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Partizánske

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš technické myslenie a si manuálne zručný? Chceš prostredníctvom svojej práce spoznávať aj svet? Naša spoločnosť Ti takúto možnosť ponúka. Do tímu hľadáme nových montážnikov. Do našich postupov a procesov Ťa radi zaučíme.

Aká bude Tvoja pracovná náplň:
  • budeš pracovať na oddelení mechanickej montáže
  • hlavnou náplňou tvojej práce bude montovanie častí alebo celých CNC strojov na delenie materiálu vo výrobnom závode a inštalácia týchto strojov u zákazníka -častokrát aj v zahraničí
  • občas budeš aj servisovať a vykonávať údržbu CNC strojov
  • priprav sa na služobné cesty do zahraničia, aj do zaujímavých destinácií (počet dní na SC je veľmi individuálny, pre predstavu uvádzame každý tretí mesiac približne na 14 dní)

Zamestnanecké výhody, benefity
  • práca pre stabilnú spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou
  • ponúkame koncoročné odmeny
  • počas služobných ciest platíme okrem zákonných diét aj extra nadčasy
  • nadčasy sa preplácajú
  • poskytujeme stravné lístky v hodnote nad rámec zákona
  • 2 dni sick day
  • výber z ďalších benefitov-Multisport karta, príspevok na DDS, príspevok na kultúru
  • máte možnosť vycestovať na služobnú cestu aj do zaujímavých exotických destinácií po celom svete
  • radi sa stretávame na rôznych teambuildingových akciách

Informácie o výberovom konaní
Prosím, vaše životopisy posielajte v slovenskom jazyku. Ceníme si všetky reakcie na pozíciu. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov, ktorí najviac spĺňajú kritériá výberu, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
technický

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
1

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • časová flexibilita pri riešení služobných ciest
  • technická a manuálna zručnosť
  • schopnosť porozumieť technickej výkresovej dokumentácie a technickým normám
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 900€ brutto - v závislosti od pracovných skúseností.
Ak ťa táto ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám životopis na ludskezdroje@microstep.sk

alebo vyplňte online formulár:

Kariérny formulár

Pozícia:
Meno:
Priezvisko:
Telefón:

Príloha: (word, pdf)
Dokument:

Poznámka:

V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, dávam týmto svoj súhlas spoločnosti MicroStep, spol. s r.o. na spracovanie mojich osobných údajov uvedených v životopise a v doplňujúcej dokumentácii, ktoré boli získané za účelom získania zamestnania. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov.

Súhlas poskytujem na dobu 3 rokov odo dňa doručenia môjho životopisu – do písomného odvolania. Prehlasujem, že mnou uvedené údaje sú pravdivé.

Beriem na vedomie, že kedykoľvek môžem požiadať Spoločnosť o zmazanie alebo úpravu údajov.