Palec hore pre nový stroj na rezanie rúr od spoločnosti MicroStep

Taliansky rodinný podnik Officine Dabalà srl je vyhľadávaným dodávateľom stolárskych potrieb, potrubí a priemyselných systémov. Spoločnosť opäť investovala do novej technológie od MicroStepu, jedná sa o stroj zo série ProfileCut pre 3D obrábanie nosníkov a profilov.

Nico Dabala vo februári na svojom profile na sociálnej sieti Instagram hrdo oznámil uvedenie najnovšej technológie do prevádzky strojného parku. „Nový systém je pripravený“, napísal spolumajiteľ talianskej firmy na výrobu kovov Officine Dabalà srl a pridal známy symbol „palca“. Ako pozitívnu odpoveď na kúpu nového stroja mu priateľ v komentári zanechal symbol „rakety“.

 
Oceňujeme včasné dodanie a kvalitné výrobky
 
Stroj na rezanie rúr je dôležitou pomôckou pri výrobných procesoch tejto rodinnej firmy založenej v roku 1999. Spoločnosť sa nachádza severne od Benátok, a je kontaktným miestom pre stolárske práce, zváračské skupiny, potrubné práce, ako aj údržbu a inštaláciu systémov a strojov. Spracováva sa tu uhlíková oceľ, nehrdzavejúca oceľ a plasty, vyrábajú sa výrobky pre lodné, petrochemické, ropné, plynové alebo vodné odvetvia. Zákazníci po celom Taliansku oceňujú neustálu kvalitu a dodržiavanie termínov neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Spoločnosť Officine Dabalà srl si vybrala stroj zo série ProfileCut od spoločnosti MicroStep. Talianska spoločnosť dokáže pomocou plazmového rezacieho systému spracovávať okrúhle rúry alebo duté profily.

Technológiu od MicroStep používajú už viac ako desať rokov
 
Rast spoločnosti zahŕňa aj neustále investície do zlepšovania výrobných procesov a nových príležitostí. Pri hľadaní riešenia pre rezanie rúr padla voľba opäť na technológiu od MicroStepu. Taliansky kovoobrábač používa plazmový rezací systém s kuželovým rotátorom na spoľahlivé rezanie rúr a profilov už viac ako desať rokov. Po pozitívnych skúsenostiach za toto obdobie sa firma opäť rozhodla investovať do rezacieho zariadenia od spoločnosti MicroStep, konkrétne do presného a spolahlivého ProfileCutu. Vďaka plazmovému rotátoru umožňuje tento stroj flexibilné spracovanie rôznych geometrií (rúry, duté profily) až do dĺžky 6 metrov - integrované zariadenie na rezanie rúr automaticky otáča obrobky do správnej polohy. Pre Officine Dabalà srl optimálne riešenie na efektívne spracovanie rôznych objednávok s dokonalým prispôsobením sa zákazníkom.


Plazmový rotátor na presné rezanie obrysov a aplikáciu skosenia, napríklad na prípravu zvarových plôch. Pomocou tohto plazmového rezacieho systému môže talianska spoločnosť spracovávať aj 3D geometrie s priemerom od 30 do 1 000 mm a dĺžkou až 6 000 mm.

© copyright 1991-2021 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo