Medzinárodný strojársky veľtrh sa bude v Nitre konať už po 25. krát a opäť bude pre návštevníkov pripravené obrovské množstvo expozícií s najnovšími strojmi či technológiami zo sveta strojárstva a elektrotechniky. Široké portfólio odbornosti tento rok zabezpečia aj sprievodné výstavy Eurowelding, Cast – Ex, Ema, Techfórum a STAVMECH LOGITECH, ku ktorým sa pridá aj 24. ročník medzinárodného veľtrhu elektrotechniky, energetiky, elektroniky, osvetlenia a telekomunikácií ELO SYS.

Odborný sprievodný program na vysokej úrovni zabezpečí najvyšší počet odborných konferencií za posledné roky. Uskutočnia sa napr. Slovenská kooperačná burza 2018, konferencia Electron Nitra 2018.

Jednou z nosných tém bude okrem iného aj INDUSTRY 4.0 a veľa noviniek z oblasti automatizácie a softvéru pre priemysel.

Počas veľtrhu budú na výstavisku udelené i viaceré ocenenia. Významnou súťažou je „Inovatívny čin roka 2017“, ktorú vyhlásilo Ministerstvo hospodárstva SR s cieľom povzbudiť podnikateľské subjekty i fyzické osoby k inovatívnym aktivitám. Pripravená je tiež súťaž o Cenu veľtrhu, v rámci ktorej bude ocenených 7 exponátov a jedna expozícia. V súťaži o Najlepší strojársky výrobok roka 2017, ktorú vyhlasuje Zväz strojárskeho priemyslu SR, budú ocenené výrobky.

Navštívte nás!
Zástupcov MicroStep-u nájdete v Pavilóne M5 v stánku Slovenského zváračského spolku (stánok č. 5).

© copyright 1991-2019 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS