Automatická rezacia linka - Nárast účinnosti pre veľkoobjemovú výrobuPopredný čínsky výrobca ťažobných strojov Zhengzhou Coal Mining Machinery investoval nedávno do unikátnej plne automatickej CNC rezacej linky postavenej ako spoločný projekt firiem MicroStep, MicroStep-Puris a Terex Material Handling s jeho značkou Demag. Linka sa skladá z ôsmich strojov CombiCut s reznou plochou 28 x 3 m (každá je vybavená 2 HD plazmovými zdrojmi a atramentovým popisovačom), jedného automatizovaného mostového žeriavu (9 t x 16,5 m) pre automatickú manipuláciu s kovovými doskami, jedného nakladacieho vozíka s nosnosťou z 15 t a dvoch výstupných dopravníkov pre odber vyrezaných častí a odstraňovanie odpadného materiálu. Celá linka je prevádzkovaná v plne automatickom režime pomocou softvéru MPM pre správu výroby od firmy MicroStep s integrovaným softvérom od firmy Demag pre riadenie žeriavu a manipuláciu s materiálom.

Táto linka nahrádza štandardný výrobný proces rezania autogénom. V dôsledku použitia modernej HD plazmovej technológie a predovšetkým vďaka automatizácii prípravy výroby, distribúcie rezných plánov a manipulácie s materiálom bolo možné podstatne zvýšiť nie len kvalitu rezu, ale aj efektivitu výroby, a to až o 75 %, keďže jeden výrobný cyklus trvá 1 - 2 hodiny namiesto pôvodných 4 - 8 hodín. Okrem toho linka zvýšila objem výroby závodu o 40 % na 28 000 ton za mesiac, zatiaľ čo linka samotná je navrhnutá pre spracovanie 8 000 - 12 000 ton mäkkej ocele za mesiac v trojzmennej prevádzke.Táto linka nahrádza štandardný výrobný proces rezania autogénom.
Automatická rezacia linka - Nárast účinnosti pre veľkoobjemovú výrobu


Automatická rezacia linka - Nárast účinnosti pre veľkoobjemovú výrobu

© copyright 1991-2024 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo