Benefičný koncert Objatie Tónov 2021

Spoločnosť MicroStep spol. s r.o. podporila 11. ročník benefičného koncertu pre mentálne a zdravotne postihnuté deti z ústavov a zariadení domovov sociálnych služieb pre zdravotne postihnutých zo západného a stredného Slovenska OBJATIE TÓNOV 2021, ktorý organizovalo občianske združenie OSTROV a občianske združenie MILAN ŠTEFÁNIK.Tento rok boli organizátori kvôli pandemickým opatreniam nútení presunúť podujatie z levickej športovej haly na Levický hrad. Slnkom zaliate historické nádvorie Levického hradu však v nedeľu 6. júna 2021 ponúklo priestor s úžasnou atmosférou a nezabudnuteľným programom. 

Kultúrnu časť programu sprevádzal moderátor Richard Vrablec, ktorý na pódiu vítal účinkujúcich ako napr.: Vidiek, Peter Lipa a kapela FRAGILE. Sme veľmi radi, že sme ako sponzor mohli byť opäť súčasťou tejto benefičnej akcie, podporiť tak všetky deti a priniesť im nezabudnuteľný zážitok v podobe výnimočného koncertu.

© copyright 1991-2023 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo