City Plasma je novým partnerom MicroStep na území Spojeného kráľovstva

City Plasma Services je rodinný podnik so sídlom v Spojenom kráľovstve, ktorý disponuje viac ako 25-ročnými skúsenosťami v oblasti predaja a údržby CNC plazmových rezacích strojov.

Po dlhoročnej úzkej spolupráci s výrobcom spotrebného materiálu Hypertherm sa spoločnosť City Plasma rozhodla zúžitkovať nadobudnuté skúsenosti práve v spolupráci s výrobcom CNC rezacích strojov - MicroStep. V Spojenom kráľovstve sa tak stala oficiálnym dodávateľom našich strojov najmodernejšieho radu technológií rezania plazmou, laserom, kyslíkom a vodným lúčom, spolu s množstvom ďalších technológií pre vŕtanie, závitovanie a popisovanie.

V spoločnosti MicroStep sa zameriavame hlavne na výrobu a dodávku vysoko-kvalitných a technologicky-inovatívnych strojov pre široké spektrum zákazníkov. V našom portfóliu sa preto nachádzajú rôzne varianty rezacích strojov, od kompaktných až po komplexné automatizované pracoviská, ktoré kombinujú rôzne technológie rezania s riešeniami automatického nakladania/vykladania a integrujú ich s CAM softvérom a ERP systémami prostredníctvom aplikácií CAPP a Smart Factory.

Naším cieľom je dodávať najproduktívnejšie a najmodernejšie riešenia pre našich zákazníkov v Spojenom kráľovstve, a preto s radosťou vítame nášho nového partnera City Plasma do rodiny MicroStep!

Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku nášho partnera: www.cityplasma.co.uk

© copyright 1991-2023 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo