Digitálna továreň 2.0 na MSV Brno 2023 láka aj „Digitálnym stage“MicroStep sa na októbrovom Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne predstaví okrem stánku aj dvomi live vstupmi,
v ktorých uvedie svoju digitálnu platformu CyberFab.

Digitálna transformácia sa stala prirodzenou súčasťou moderného priemyslu, a to platí aj pre strojársky sektor. Digitalizácia umožňuje strojárskym firmám automatizovať mnoho procesov, čo vedie k výraznému zvýšeniu efektivity a produktivity. A práve táto oblasť bude jednou z kľúčových aj na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu, ktorý sa koná už na budúci týždeň – od 10. do 13. októbra v Brne. V rámci veľtrhu sa už po štvrtý raz uskutoční aj projekt Digitálna továreň 2.0, ktorý bude situovaný v pavilóne F – a MicroStep bude tentoraz pritom.Digitálna továreň 2.0 ponúkne návštevníkom jedinečnú príležitosť oboznámiť sa s najnovšími digitálnymi technológiami a inováciami v oblasti priemyselnej automatizácie. Viac ako 20 firiem predstaví široký okruh tém od monitorovania jednotlivých strojov až po kompletnú správu výrobných liniek prostredníctvom MES systémov, optimalizáciu logistických procesov pre výrobu a sklady, ale aj inovatívne riešenia na znižovanie počtu pracovných úrazov založené na strojovom videní a umelej inteligencii či detekciu správneho používania ochranných pomôcok. Zaujímavosťou bude aj expozícia, zameriavajúca sa na využitie inteligentných okuliarov a rozšírenej reality pri digitalizácii priemyselnej výroby – návštevníci budú mať možnosť vyskúšať si rôzne značky a typy okuliarov.Popri celej škále MicroStep strojov a technológií sa na našom referenčnom stánku 222 v pavilóne F zameriame predovšetkým na odprezentovanie aktivít v oblasti automatizácie a digitalizácie, s ukážkou automatizácie výrobného procesu prostredníctvom programového balíka CyberFab Manager. Tento je súčasťou širšieho softvérového ekosystému zahŕňajúceho CNC riadenie, CAM a CAPP aplikácie a digitalizačné riešenia, ktorý MicroStep vyvíja a dodáva pod značkou CyberFab.
Sledujte MicroStep na Digitálnom stage – utorok 14:00 a štvrtok 15:20

Atraktívny program ponúknu živé vstupy na tzv. Digitálnom stage s tematicky rozdelenými blokmi. V utorok 10.10. sa bude hovoriť o 3D tlači v priemysle a službách, nanotechnológiách v priemysle, virtualizácii a digitálnych dvojčatách – nenechajte si ujsť rozhovor s konateľkou MicroStep a riaditeľkou softvérového vývoja firmy Evou Stejskalovou o 14:00 na tému digitálnych dvojčat výrobných zariadení a možností platformy CyberFab v kontexte integrácie strojov do prostredia modernej priemyselnej výroby.V stredu budú hlavnými vysielacími témami podpora inovácií, financovania, dotačné poradenstvo a 5G siete. Štvrtok 12.10. bude patriť novým obchodným modelom, využitiu dát, kyberbezpečnosti, digitálnym inovačným hubom a Priemyslu 4.0 – o 15:20 predstaví marketingový riaditeľ MicroStep Michal Kováč možnosti efektívneho riadenia a monitorovania výrobných zariadení v podniku. Živé vysielanie z DigiStage zabezpečuje Elektrika.tv, bude streamované a diváci ho tak budú môcť sledovať nielen osobne na veľtrhu, ale aj na webových stránkach veľtrhu a prostredníctvom vybraných mediálnych partnerov – o streamoch a ďalších podrobnostiach vás budeme informovať aj my prostredníctvom našich sociálnych sietí.

MicroStep
Pavilón F | Stánok 222


Exponáty, technológie a softvér:

Laserová úkosová hlava Prezentačný stand s 5-osou úkosovou hlavou MicroStep na rezanie vláknovým laserom
MMI a digitalizačný interface Riadiaca konzola MicroStep s ukážkou rozhrania CNC riadiaceho systému
CyberFab Manager CAPP programový balík s rozhraniami pre rezací stroj a ďalšie pracovné pozície
Digitálny stage | Živé vysielanie:

10.10. (utorok) – 14:00 CyberFab – Digitální srdce výrobních systémů MicroStep
Hosť: Eva Stejskalová | konateľka, MicroStep
12.10. (štvrtok) – 15:20 CyberFab Manager – Automatizovaný manažment výrobních projektů
Hosť: Michal Kováč | Marketing, MicroStep
Veľtrh MSV už tradične poskytne priestor na stretnutia a spoluprácu medzi rôznymi hráčmi v priemysle, vrátane výrobcov, dodávateľov a odborníkov. To umožní diskutovať o nových trendoch a zdieľať know-how aj v oblasti digitálneho priemyslu. Pre firmy i jednotlivcov poskytne prehľad o produktových novinkách, najnovších technológiách a inováciách v priemysle. Srdečne vás pozývame!

© copyright 1991-2024 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo