Medzinárodný strojárenský veľtrh 2018 v Brne

Už o týždeň v pondelok započne okrúhly 60. ročník Medzinárodného strojárenského veľtrhu v Brne. Hlavným motívom tejto výstavy je priemyslová automatizácia, prezentácia meriacej, riadiacej, automatizačnej a regulačnej techniky zahŕňajúcej všetky odbory zastúpené na veľtrhu.

Ako je už tradíciou, aj tento sa Vám v Brne predstaví aj spoločnosť MicroStep v spolupráci s našim oficiálnym partnerom pre Českú republiku, spoločnosťou AWAC spol. s.r.o . V rámci nášho spoločného stánku budete môcť zhliadnuť svetovú premiéru koncepčne nového rezacieho zariadenia využívajúceho technológiu vláknového lasera, MSF Compact.MSF Compact je koncipovaný ako "plug-and-play" zariadenie, to znamená, že inštalácia, zavádzanie do výroby a tréning obsluhy sú vykonané v priebehu jedného týždňa. Toto skladné zariadenie šetrí miesto vo výrobe a bude dodávané s rezacím stolom o veľkosti 1.000 x 2.000 mm až 1.500 x 3.000 mm a môže disponovať laserovým zdrojom o výkone 1 až 4 kW. Stroj bude vybavený najnovšou rezacou hlavou EX-TRABEAM ®PRO od spoločnosti Thermacut.

Ak Vás predchádzajúce riadky zaujali a nachádzate sa v blízkosti Brna tak neváhajte a príďte nás pozrieť. Od 1. do 5. Oktobra 2018 sa na Vás tešíme v stánku č. 50 spoločnosti AWAC v pavilóne G2.

© copyright 1991-2024 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo