Už o týždeň v pondelok započne okrúhly 60. ročník Medzinárodného strojárenského veľtrhu v Brne. Hlavným motívom tejto výstavy je priemyslová automatizácia, prezentácia meriacej, riadiacej, automatizačnej a regulačnej techniky zahŕňajúcej všetky odbory zastúpené na veľtrhu.

Ako je už tradíciou, aj tento sa Vám v Brne predstaví aj spoločnosť MicroStep v spolupráci s našim oficiálnym partnerom pre Českú republiku, spoločnosťou AWAC spol. s.r.o . V rámci nášho spoločného stánku budete môcť zhliadnuť svetovú premiéru koncepčne nového rezacieho zariadenia využívajúceho technológiu vláknového lasera, MSF Compact.MSF Compact je koncipovaný ako "plug-and-play" zariadenie, to znamená, že inštalácia, zavádzanie do výroby a tréning obsluhy sú vykonané v priebehu jedného týždňa. Toto skladné zariadenie šetrí miesto vo výrobe a bude dodávané s rezacím stolom o veľkosti 1.000 x 2.000 mm až 1.500 x 3.000 mm a môže disponovať laserovým zdrojom o výkone 1 až 4 kW. Stroj bude vybavený najnovšou rezacou hlavou EX-TRABEAM ®PRO od spoločnosti Thermacut.

Ak Vás predchádzajúce riadky zaujali a nachádzate sa v blízkosti Brna tak neváhajte a príďte nás pozrieť. Od 1. do 5. Oktobra 2018 sa na Vás tešíme v stánku č. 50 spoločnosti AWAC v pavilóne G2.

© copyright 1991-2019 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS