MicroStep na výstave EuroBLECH 2018

Aj tento rok sa spoločnosť MicroStep zúčastní na najväčšej výstave obrábania kovových plechov na svete, EuroBLECH 2018.

Na výstave sa predstavia až štyri stroje z našej vlastnej výroby zamerané na rezanie plazmou a vláknovým laserom. Spolu budú prezentovať širokú škálu možností, ktore sú k dispozícii pre zákazníkov na základe ich potrieb a požiadaviek a prechádzajú konštantným vývojom.

Stánok spoločnosti MicroStep predstaví dva stroje. Prvým bude najnovší člen našej "rodiny" MSF Compact - cenovo dostupné a zároveň vysoko kvalitné CNC rezacie zariadenie využívajúce technológiu vláknového lasera. MSF Compact je koncipovaný ako "plug-and-play" zariadenie, to znamená, že inštalácia, zavádzanie do výroby a tréning obsluhy sú vykonané v priebehu jedného týždňa. Toto skladné zariadenie šetrí miesto vo výrobe a bude dodávané s rezacím stolom o veľkosti 1.000 x 2.000 mm až 1.500 x 3.000 mm a môže disponovať laserovým zdrojom o výkone 1 až 4 kW. "Priestor je dnes vo výrobnom odvetví veľmi vzácnou komoditou. Pri tomto novom produkte sme zobrali to najlepšie z úspešného konceptu plazmového rezacieho systému MasterCut Compact a aplikovali to na rezanie vláknovým laserom a vo výsledku nám vznikol systém schopný rezať presne, rýchlo a ekonomicky," hovorí Alexander Varga, zakladateľ a vedúci vývoja spoločnosti Microstep. MSF Compact bude vybavený najnovšou rezacou hlavou EX-TRABEAM ®PRO od spoločnosti Thermacut.

Ďalším zariadením v našom stánku bude plazmové rezacie zariadenie z produktovej línie MG. Zariadenia tohto typu sú známe svojim širokým využitím, ktoré pramení z veľkého množstva dodávaných konfigurácií. Stroje MG podporujú obrábanie plechov, rúr a profilov. Výstavný stroj bude vybavený plazmovým rotátorom pre úkosové rezanie do 50° s integrovaným skenerom a patentovanou automatickou kalibráciou rezacieho nástroja ACTG.

Ďalšie dve stroje sa predstavia v stánkoch našich partnerov. Nemecký výrobca plazmových zdrojov Kjellberg Finsterwalde (Hala 13, stánok č. B98) predstaví zariadenie typu MasterCut-X. Tento flexiblný a robustný rezací systém bude vybavený "MasterCut" výklopným plazmovým rotátorom a priamou plazmovou hlavou a bude prezentovať najnovšie HiFocus plazmové zdroje od tohto nemeckého výrobcu.

Posledný stroj budete môcť nájsť v stánku špecialistu na odsávanie TEKA (Hala 13, stánok č. F34). MasterCut Compact predstavuje priestor šetriacu alternatívu pre malé dielne. Na výstave predvedie úkosové rezanie do 45° a samozrejme aj výkon odsávacích jednotiek spoločnosti TEKA.

Ak sme Vás zaujali, radi Vás uvidíme v našom stánku (Hala 13, stánok č. 98) počas celého konania výstavy od 23. do 26. októbra 2018 v Hanoveri.

© copyright 1991-2024 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo