MicroStep opäť súčasťou JobFóra na STU

MicroStep sa 21.03.2023 opäť zúčastnil študentského veľtrhu práce - JobFórum, ktorý na pôde strojníckej fakulty každoročne organizujú študenti STU s cieľom nájsť svojho potenciálneho zamestnávateľa.

JobFórum na strojníckej fakulte STU v Bratislave, ktoré sa konalo minulý týždeň, privítalo na akademickej pôde STU viac ako 20 spoločností, ktoré sa akcie zúčastnili za rovnakým účelom – stretnúť sa s budúcou generáciou absolventov a potenciálnymi zamestnancami z radov študentov. Medzi spoločnosťami samozrejme nemohol chýbať ani MicroStep, ktorý je dlhodobým partnerom a podporovateľom školy.Každá firma sa v rámci eventu predstavila študentom v jednotlivých časových blokoch prostredníctvom prezentácie, ktorá obsahovala základné informácie o spoločnosti, ako aj o možnostiach kariérneho rastu a rozvoja. Prednášok aj podujatia sa celkovo zúčastnilo mnoho študentov strojníckej fakulty z 1. a 2. stupňa VŠ štúdia zo všetkých odborov. Išlo napríklad o  študentov z odboru automatizácie, aplikovanej mechaniky a mechatroniky, automobilov a mobilných pracovných strojov.
 


Účasť na podujatiach, ako je JobFórum, je pre MicroStep dôležitou súčasťou získavania nových zamestnancov na trhu práce. Tieto akcie poskytujú príležitosť nie len pre študentov, ale aj pre spoločnosti, aby sa stretli s kvalifikovanými a talentovanými ľuďmi, ktorí by mohli firmám pomôcť rásť a rozvíjať sa.

© copyright 1991-2024 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo