MicroStep zakladá dcérsku spoločnosť v Južnej Afrike

MicroStep Group® s veľkou radosťou oznamuje založenie dcérskej spoločnosti v Južnej Afrike v júni 2014, ktorá bude známa ako MicroStep South Africa®.
 
Po mnohých rokoch predaja a servisu strojov v Južnej Afrike prostredníctvom predajcu sa majitelia a akcionári MicroStep Group® rozhodli založiť dcérsku spoločnosť, ktorá sa o tieto úlohy postará. Toto rozhodnutie bolo nedávno oznámené na medzinárodnom stretnutí predajcov, ktorá sa konala v sídle spoločnosti v Bratislave.

MicroStep zakladá dcérsku spoločnosť v Južnej Afrike: Ludwig Oellermann.

Novú dcérsku spoločnosť MicroStep v Južnej Afrike vedie Ludwig Oellermann.
Existujúci aj budúci zákazníci môžu teraz ťažiť z ešte profesionálnejšieho servisu priamo od výrobcu. Ludwig Oellermann, ktorý je už známy ako dôveryhodný partner pre všetkých zákazníkov spoločnosti MicroStep v Južnej Afrike, bude novovzniknutú spoločnosť viesť. Už mnoho rokov úspešne poskytuje servis juhoafrickému trh s jeho osobitnými potrebami.
 
MicroStep Group® je popredným výrobcom CNC riadených rezacích systémov. Spoločnosť navrhuje a vyrába systémy na rezanie plazmou, kyslíkom, laserom a vodným lúčom, od malých CNC systémov vhodných pre školiace centrá až po komplexné rezacie riešenia pre veľké priemyselné a medzinárodné spoločnosti. Okrem toho MicroStep Group® dodáva aj automatizačné a softvérové aplikácie pre takmer akékoľvek podniky v oceliarskom a výrobnom sektore.
 
MicroStep zakladá dcérsku spoločnosť v Južnej Afrike

Založenie novej spoločnosti MicroStep Južná Afrika® bolo nedávno oznámené na medzinárodnom stretnutí predajcov v sídle spoločnosti v Bratislave.
Viac ako 100 zamestnancov MicroStep Group® priebežne navrhuje a realizuje riešenia, s ktorými sú naši zákazníci schopní rezať a vyrábať stále efektívnejšie. Ďalších viac ako 500 zamestnancov MicroStep Group ® poskytuje podporu takmer 1 800 zákazníkom po celom svete.

© copyright 1991-2024 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo