Objatie tónov 2020

Spoločnosť MicroStep spol. s r.o. sa aj tento rok už tradične rozhodla podporiť benefičné kultúrne podujatie ,,Objatie tónov", ktoré sa konalo už desiatym rokom 26. januára 2020 v športovej hale v Leviciach pre mentálne a zdravotne postihnuté deti z ústavov a zariadení Domovov sociálnych služieb pre zdravotne postihnutých zo západného a stredného Slovenska.

Podujatie navštívilo spolu 1159 hendikepovaných zo 41 zariadení z 5 krajov spolu so svojím doprovodom a v rámci integrácie a začlenenia do spoločnosti 374 bežných návštevníkov.

V kultúrnej časti programu vystúpili:

IMT SMILE, DESMOD, The GREAT MALARKEY /Veľká Británia/, Tanečné duo Lea a Veja, ZUMBA Zoli a mentálne postihnuté deti a celé to moderoval Sajfa.

Hendikepované deti sa mohli naučiť nové zručnosti na workšopoch ako latinoamerické zumba tance, maľovanie na tvár, Enkaustiku - maľovanie horúcim voskom na papier, prútikárstvo, ozdobovanie figúrok a sadrových odliatkov, výroba ozdôb z drôtu a plstenie.

© copyright 1991-2021 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo