Plazmový stroj od MicroStep-u, súčasť nového vývojového centra Lamborghini

Začiatkom Júla 2012 Lamborghini otvoril úplne novú budovu určenú pre vývoj prototypov a predsériových vozidiel tejto slávnej značky.  Na prvom poschodí sú priestory pre vývoj, zatiaľ čo na druhom poschodí sa nachádzajú mini montážne linky s pokročilými technickými riešeniami schopnými duplikovať celé spektrum montážnych krokov vykonávaných na štandardnej montážnej linke. Tieto linky budú slúžiť pre štúdium a vyladenie montážnych krokov predsériových modelov, aby sa zabezpečila konzistencia následnej priemyselnej výroby.
 
Ako informoval Lamborghini, nová budova je prvá svojho druhu v Taliansku energetickej triedy A. (ročná spotreba energie ≤ 8 Kwh/m3).
 
Spolu s ďalším zariadením je kompaktný MicroStep stroj MicroCut s plasmou Thermal Dynamics UltraCut inštalovaný v presne určenej oblasti výrobnej haly. Stroj sa bude používať pre prototypy vozidiel na rezanie veľmi presných dielov mäkkej ocele, nerezovej ocele a hliníka.
Slávnostné otvorenie budovy bola veľká udalosť za účasti mnohých talianskych úradníkov, vrátane ministra životného prostredia, pozemné a námorné Corrado Clini a vysielaná v dennom celoštátnom spravodajstve.
 
MicroStep spolu s jeho talianskym reprezentantom TecniPant srl je hrdý na to, že môže byť súčasťou tohto revolučného priemyselného komplexu.

© copyright 1991-2023 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo