STOM-BLECH & CUTTING 2024: Automatizačné riešenia pre efektívnu výrobuV dňoch 19. až 22. marca 2024 sa v Kielcach uskutoční už 17. ročník STOM-BLECH & CUTTING, popredného poľského veľtrhu rezacích technológií a kovoobrábania.

Veľtrh je určený nielen výrobcom, technológom, inžinierom, ale aj širokej verejnosti a predovšetkým nadšencom kovospracujúcich a kovoobrábacích technológii. STOM-BLECH & CUTTING je vynikajúcou príležitosťou na nadviazanie kontaktov, rozšírenie znalostí a objavovanie trendov v obrábaní kovov – najmä ak sa nachádzate alebo práve cestujete po Poľsku.Na výstave sa predstavia novinky z oblastí spracovania plechov, rezania, ohýbania a tvárnenia. Očakávajte širokú škálu strojov, automatizačných systémov a softvérových riešení od popredných domácich a zahraničných výrobcov – medzi nimi, samozrejme, nesmie chýbať MicroStep!Srdečne vás pozývame do nášho stánku I-32 v hale I – predstavíme širokú škálu riešení a technológií pre inteligentnú a efektívnu výrobu, inovatívne spôsoby manažovania výroby a možnosti integrácie s existujúcimi systémami vo vašej fabrike. Stroje MicroStep dokážu spracovať rôzne druhy a typy materiálov vrátane plechov, rúr, nosníkov, kupol a iných 3D útvarov. Zároveň ponúkame možnosť riadenia celého výrobného procesu od prijatia objednávky cez automatický nesting, rezanie, triedenie a prípadne ďalšie operácie ako ohraňovanie, zváranie, kompletovanie, farbenie a iné.

Príďte sa porozprávať o tom, ako dokážu naše technológie riešiť špecifické potreby vašej výroby. Vidíme sa v Kielcach!

© copyright 1991-2024 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo