Strategické spojenectvo MicroStepu s Purisom

Firma MicroStep, spol. s r.o. s potešením oznamuje, že uzatvorila strategické spojenectvo s firmou Shanghai Pudong Puris Machine Co. Ltd. čím prináša najnovšie riešenia CNC delenia zákazníkom v Čínskej republike. Podľa podmienok zmluvy sa MicroStep a Puris dohodli spoločne vyrábať a predávať špičkové vysokokvalitné rezacie stroje na čínskom trhu.

Firma MicroStep, ktorá je renomovaným európskym výrobcom plazmových rezacích strojov, rezania plynom, vodným lúčom a laserom s veľmi širokým portfóliom rezacích aplikácií - platne, trubky, kopuly, kolená a pod. - prispeje svojimi skúsenosťami a odbornými znalosťami. Firma Puris, ktorá má svoju prevádzku v Shanghai, Pudong prispeje svojimi modernými výrobnými zariadeniami a jedinečnými znalosťami miestneho trhu. Obidve strany sú presvedčené, že spojenectvo upevní konkurencieschopnosť firmy MicroStep v Číne a bude úspešným krokom pre jej väčšiu prítomnosť vo Východnej Ázii.

Viac informácií o technológii firmy MicroStep v Číne a o informáciách týkajúcich sa strojov MicroStep v Číne vám poskytne www.puris.cn alebo pani Kelly Liu, tel.: +86 33 8625 8547, e-mail: kellyliu@puris.cn.

© copyright 1991-2023 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo