Začala sa výstavba novej pobočky MicroStep v meste DorstenKrátko pred koncom minulého roka sa uskutočnilo slávnostné pokladanie základného kameňa pre nové CompetenceCenter Nord v nemeckom meste Dorsten, ktoré sa nachádza na severozápade Nemecka. Kolaudácia nového komplexu je naplánovaná na jeseň 2021.

MicroStep Europa je v nemeckom Severnom Porýní-Vestfálsku od roku 2007, a až doteraz si prenajímala kancelárske priestory iných firiem. Nová budova nemeckej pobočky bude šitá na mieru potrebám spoločnosti MicroStep, bude obsahovať veľký showroom s rozlohou viac ako 800 m2, ktorý bude slúžiť na vystavenie a prezentáciu technológií spoločnosti. Ďalších 500 m2 bude využitých na kancelárske priestory, školiace a konferenčné miestnosti. MicroStep Europa do tejto výstavby investovala celkovo viac ako 2,5 milióna EUR.

„Položenie základného kameňa nášho nového sídla na osvedčenej adrese prináša novú éru v stále mladej histórii spoločnosti. MicroStep CompetenceCenter Nord nám dáva príležitosť pokračovať v ďalšom raste a optimálne prezentovať seba a svoje technológie, “hovorí Johannes Ried, výkonný riaditeľ spoločnosti MicroStep Europa GmbH.

© copyright 1991-2023 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo