Palec hore pre nový stroj na rezanie rúr od MicroStep


Talianska rodinná firma Officine Dabalà srl , vyhľadávaný dodávateľ oceľových konštrukcií, potrubných systémov a mnohého ďalšieho, opäť investovala do technológie od MicroStepu na 3D rezanie rúr a profilov.
Nico Dabalà hrdo ohlásil najnovší prírastok do ich strojového parku, nový ProfileCut, vo februári na Instagrame. „Nová hračka je pripravená,“ napísal spolumajiteľ talianskej spoločnosti na výrobu kovov a pridal zdvihnutý palec.

 
Obľúbení pre dochvíľnosť a kvalitu

Stroj na rezanie rúr je dôležitou výrobnou pomôckou pri rôznorodých aktivitách tejto firmy pôsobiacej od 1999 len kúsok od Benátok. Sú to oni, za kým treba ísť, ak potrebujete umeleckú oceľovú konštrukciu, vysokoprietokové potrubie alebo termohydraulickú zostavu. Spracúvajú uhlíkovú aj nehrdzavejúcu oceľ a plasty pre rôzne priemyselné odvetvia, vrátane námorného, petrochemického, ropného a plynárenského, dokonca aj pre čistiareň odpadových vôd. Zákazníci po celom Taliansku oceňujú stabilnú kvalitu a dodržiavanie termínov tejto neustále rastúcej spoločnosti.

Officine Dabalà srl si vybral ProfileCut od MicroStep. Vďaka nemu dokážu rezať plazmou rúry i duté profily.

S MicroStepom už viac ako desať rokov
 
Ich filozofia rastu nevyhnutne zahŕňa neustále investície do výrobných kapacít. Pri hľadaní riešenia na rezanie rúr padla voľba opäť na MicroStep. Po viac ako desiatich rokoch pozitívnych skúseností s iným strojom na plazmové rezanie pod uhlom od MicroStepu prijali rozhodnutie pokračovať v spolupráci a investovať do presného a spoľahlivého ProfileCutu. Vďaka svojmu plazmovému rotátoru umožňuje ich nová investícia, vybavená polohovadlom rúr na presné polohovanie obrobkov, flexibilné spracovanie rôznych geometrií až do dĺžky 6 metrov. Pre Officine Dabalà srl je toto efektívne a ekonomicky výhodné riešenie ideálne.


Plazmový rotátor v ProfileCute od MicroStepu umožňuje presné rezanie kontúr a úkosov na prípravu zvarov. S týmto plazmovým rezacím systémom dokáže talianska spoločnosť spracovať 3D geometrie s priemerom 30 až 1 000 mm a s dĺžkou až 6 000 mm.

© copyright 1991-2024 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo