Servisný technik

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme technicky zručných a priateľských kolegov. Ak ťa baví aj cestovanie a vieš sa dohovoriť anglicky, máme pre teba zaujímavú ponuku. U nás sa z teba stane servisný odborník a zároveň sa môžeš zdokonaľovať aj v cudzích jazykoch, keďže ich budeš denne používať.

Čaká ťa rôznorodá práca v kancelárii, ale aj v teréne po celom svete a stretneš sa u nás s najmodernejšími technológiami. Tvojou úlohou bude:

  • diagnostikovanie elektrických a softwérových porúch, občas sa stretneš aj s mechanickou, plynotechnickou alebo hydraulickou poruchou
  • servisovanie našich CNC strojov vyrábaných na Slovensku
  • odstraňovanie porúch na diaľku, prípadne vycestuješ priamo za zákazníkom
  • priprav sa aj na služobné cesty (v priemere do 5 dní zahraničných služobných ciest za mesiac)

Zamestnanecké výhody, benefity

  • kariérny/odborný rast
  • budeš takmer denne používať angličtinu (prípadne iný jazyk ak ovládaš)
  • našich kolegov odborne vzdelávame, absolvuješ školenia u top dodávateľov technológií obrábania
  • môžeš využiť prácu z domu
  • ponúkame ti flexibilnú pracovnú dobu
  • máš možnosť vycestovať na služobnú cestu aj do zaujímavých exotických destinácií po celom svete
  • počas služobných ciest ti budeme okrem zákonných diét aj extra platiť nadčasy
  • 2 dni dovolenky naviac
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • výber z ďalších firemných benefitov- Multisportkarta, príspevok na DDS, príspevok na kultúru
  • koncoročné odmeny v závislosti od ekonomických výsledkov firmy
  • vieme sa aj spolu zabaviť na firemných večierkoch
  • v neposlednom rade ti ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou, v roku 2014 sme dokonca získali prestížne ocenenie Podnikateľ roka

Informácie o výberovom konaní

Prosím, Vaše životopisy posielajte v slovenskom a anglickom jazyku. Ceníme si všetky reakcie na pozíciu. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov, ktorí najviac spĺňajú kritériá výberu, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- kladieme dôraz na príjemnú komunikáciu a ústretovosť voči zákazníkom
- časová flexibilita pri riešení služobných ciest
- technická a manuálna zručnosť
- elektrotechnické osvedčenie je výhodou
- prácu ti uľahčí aj schopnosť porozumieť technickej výkresovej dokumentácii a technickým normám
- nevyhnutná je znalosť anglického jazyka, iný cudzí jazyk je výhodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1400-1800 EUR brutto (v závislosti od skúseností).

Ak ťa táto ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám životopis na ludskezdroje@microstep.sk

alebo vyplňte online formulár:

Kariérny formulár

Pozícia:
Meno:
Priezvisko:
Telefón:

Príloha: (word, pdf)
Dokument:

Poznámka:

V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, dávam týmto svoj súhlas spoločnosti MicroStep, spol. s r.o. na spracovanie mojich osobných údajov uvedených v životopise a v doplňujúcej dokumentácii, ktoré boli získané za účelom získania zamestnania. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov.

Súhlas poskytujem na dobu 3 rokov odo dňa doručenia môjho životopisu – do písomného odvolania. Prehlasujem, že mnou uvedené údaje sú pravdivé.

Beriem na vedomie, že kedykoľvek môžem požiadať Spoločnosť o zmazanie alebo úpravu údajov.