Zažite MicroStep na MSV Nitra 2024Popredný slovenský výrobca CNC rezacích strojov predstaví aj novinky z automatizácie a digitalizácie.

29. ročník Medzinárodného strojárskeho veľtrhu, ktorý sa koná 21. – 24. mája v Nitre, sa bude niesť v znamení noviniek zo sveta strojov, zvárania, hutníctva, automatizácie a mechanizácie. Odborníci aj laická verejnosť sa navyše môžu tešiť aj na predstavenie inovatívnych vynálezov vysokých škôl a univerzít s technickým zameraním v rámci sprievodnej výstavy TECHFORUM.

Popredné priemyselné podujatie na Slovensku

Popri aktuálnom 50. výročí legendárneho nitrianskeho výstaviska Agrokomplex sa tento ročník nesie aj v znamení 30. výročia vzniku Technickej inšpekcie. 22. mája sa pri tejto príležitosti uskutoční v Nitre odborný seminár “Bezpečnosť strojových zariadení”, ktorý poskytne účastníkom aktuálne informácie z oblasti bezpečnosti kolaboratívnych robotov, tvárniacich strojov, výrobných liniek či jednoúčelových strojových zariadení. Súčasťou seminára budú aj prezentácie a ukážky z meraní, ktoré pripravia odborníci v oblasti strojovej bezpečnosti Technickej inšpekcie.

Rovnako v stredu 22. mája bude na MSV aj podujatie “Deň technikov”, v rámci ktorého sa uskutoční blok prednášok o nových trendoch v technológiách od členov Zväzu slovenských vedeckotechnických spoločností (ZSVTS), ktorý reprezentuje viac ako 20 tisícovú členskú základňu združenú v 43 odborných spoločnostiach.MicroStep predstaví najnovšie technológie

Samozrejme, veľtrh nie je len o sprievodnom programe – výstavné haly budú naplnené novinkami zo strojárstva a pridružených odvetví. MicroStep sa predstaví fiber laserovým kompaktom MSF Compact – návštevníci sa môžu tešit na dynamické ukážky rezania vláknovým laserom, ako aj interaktívne ukážky riešení z dielne MicroStep – riadiacu konzolu CyberFab Control, softvér na automatizovanú správu výroby CyberFab Manager, ukážku výstupu z multifunkčného CNC rezacieho centra DRM Max – špeciálnu vzorku s rezanými, vŕtanými a frézovanými otvormi. Ďalším lákadlom je funkčný stand “Gb”, demonštrujúci technológiu úkosového rezania kyslíkom.Príďte s nami predebatovať možnosti moderných CNC rezacích centier – či už ide o efektivitu, presnosť, multifunkčnosť, možnosti automatizácie materiálového toku či softvérovú automatizáciu výrobného procesu a digitalizáciu vašich zariadení.MicroStep ako tuzemský výrobca ponúka širokú paletu CNC rezacích centier a automatizačných riešení, ktoré našli uplatnenie už vo vyše 60 krajinách sveta. Popri všeobecnej kovovýrobe sme doma aj v kľúčových odvetviach ako lodiarstvo a offshore, oceľových konštrukciách, výrobe tlakových nádob, výmenníkov tepla, cisterien, nádrží, transportných systémoch, stavebníctve či civilnom inžinierstve.

Ponúkame riešenia na rezanie pod uhlom všetkými energolúčovými technológiami – vláknovým laserom, plazmou, kyslíkom, vodným lúčom a tiež možnosť kombinácie rezania a ďalšími technológiami ako vŕtanie, frézovanie, značenie a.i. Popri plechoch dokážu stroje MicroStep spracovávať rúry, profily, kupoly aj špeciálne tvary polotovarov, s možnosťou automatizácie nakládky a vykládky materiálu, automatickým sortovaním dielov a systémom efektívneho manažmentu výroby CyberFab Manager.Príďte sa presvedčiť do stánku MicroStep v Pavilóne M1stánok č. 5.

© copyright 1991-2024 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo