MSF Pipe-AT

Laserový stroj na rezanie rúr MSF Pipe-AT je určený na presné a spoľahlivé rezanie rúr, jaklov a otvorených profilov typov U, L a C (na základe konzultácie). Stroje sú plne automatizované a umožňujú spracovávať polotovary až do priemeru Ø 200 mm a dĺžky 12 metrov, v závislosti od konfigurácie.

Stroje sú vybavené pokročilými funkciami a technológiami, ako je úkosové rezanie s funkciou auto-kalibrácie rezacieho nástroja (ACTG®), motorizované podpery polotovarov s kompenzáciou torznej tuhosti rúr a profilov, automatizované vykladacie plošiny a ďalšie. Na zabezpečenie čo najpresnejšieho výsledku rezania je použité 3D laserové skenovanie polotovaru v mieste rezu, ktorým sa zmapuje skutočný tvar obrobku. Pokročilé funkcie riadenia MicroStep následne umožňujú kompenzovať detekované nepresnosti polotovaru adaptáciou rezného plánu a pohybov stroja na skutočný tvar polotovaru.

Technické parametre

Pracovná dĺžka max 6 500 mm
Priemer rúry - Okrúhla do Ø 200 mm
Priemer profilu - Štvorec do 200 x 200 mm
Max. váha rúry/profilu 400 kg
Rýchlosť polohovania (kombinovaná XY) 130 m/min
Úkosové rezanie áno (viď príslušenstvo)
Poznámka: V tabuľke sa nachádzajú typické parametre. Prosíme, kontaktujte nás, ak máte odlišné požiadavky. Všetky riešenia sú vyrábané na mieru podľa potrieb zákazníkov.

Dopytový formulárBrožúra

  • Stroje

  • Príslušenstvo

  • Software

  • Technológie

Rúrorezy a profilorezy

© copyright 1991-2024 MicroStep, spol. s r.o. | developed by EXPLORE STUDIOS

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,

a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,

nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.

Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo